محل تبلیغات شما

سلام

عرض ادب و احترام دارم خدمت یکایک بازدیدکنندگان عزیز و محترم وبلاگ . 

خوانندگان عزیز وبلاگ باتوجه به احترام قائل بودن برا حریم شخصی برادران عزیز اینجا برآن شدم  شجره خانواده کرمی رو که تو پست قبل قرار دادم  مطلبش رو رمزگذاری کنم اینجا سعی کردم حداقل کسای که آشنا هستن رمز رو بدونن و حریم شخصیشون حفظ بشه اینجا چند گزینه مد نظرم بود که گفتم اگه به اسم اونا بزارم که اشخاصی هستن که همه میشناسن شاید ناراحت بشن چون فرصت نداشتم ازشون اجازه بگیرم  در نتیجه تصمیم گرفتم رمزو به اسم پدر بزرگم بزارم پس برای ورود خواهشمندم اسم پدر بزرگ پدریم رو به لاتین ( بصورت انگلیسی) وارد کنید (حروف کوچک برای مثال ahmad) چون شجره مختص برادران عزیز خودمه پس مطمئنن همه میشناسن پس براشون سخت نیست چون واقعا عقل سلیسل هم میگه کار درستی نیست حریم شخصی افراد رو هر جای فاش یا بازگو کرد  از بعضی دوستان عذر میخوام ولی مجبور بودم .

کامیاب باشیددرپناه حضرت حق.

بدرود.

توصیه خاندان میر در مورد رعایت نکات بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا

تاریخچه کرد (مادها)

فردوسی و مطرح کردن پیدایش نژاد کرد در اساطیر ایران زمین

رو ,عزیز ,اسم ,حریم ,چون ,پس ,به اسم ,اسم پدر ,همه میشناسن ,برادران عزیز ,حریم شخصی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هات نیوز blogwilturkgo کتابخانه عمومی شهدای معصومیه beast-fans rehandfese ساعت مچی کاسیو | مدل های 2013 foaperfbestmis Willie's collection عاشقم Automotive diagnostic tool keeping your car working smoothly